Recenzja bukmachera Fortuna

Jeżeli zdecydowaliście się grać w Internecie u bukmachera Fortuna, to pewnie się teraz zastanawiacie jak otworzyć konto w Fortuna. To bardzo ważny krok, bo przy rejestracji u bukmacherów można popełnić wiele błędów, które będą skutkować problemami lub stratą części zysku. Aby uchronić Was przed ewentualnymi błędami przygotowaliśmy ten krótki tekst. Dowiecie się z niego jak się zarejestrować w Fortuna, jak wypełnić formularz rejestracyjny Fortuna oraz jakich błędów unikać rejestrując się w Fortuna. Zapraszamy do lektury.

Jakich błędów unikać podczas rejestracji w Fortuna?

Ustawa hazardowa wprowadziła pewne ograniczenia prawne. Ich rezultatem są dłuższe i trudniejsze formularze rejestracyjne u bukmacherów internetowych. Jednak nie krytykujcie od razu ustawy hazardowej, bo dzięki niej mamy wiele wiele legalnych bukmacherów działających w Polsce. Wcześniej nie można było na przykład grać w Fortuna (przez Internet, bo do lokalu zawsze można było się udać).

Zakładając nowe konto u bukmachera Fortuna należy uważać na dwie rzeczy:

Te dwa błędy można w zasadzie sprowadzić do jednego problemu. Otwierając konto u bukmachera Fortuna należy pamiętać, że wszystko musi być prawdziwe. Taki błąd bardzo łatwo popełnić - dlatego przygotowaliśmy dla Was szybką ściągawkę.

Kolejnym często popełnianym błędem podczas rejestracji w Fortuna jest podanie błędnych danych. Formularz rejestracyjny w Fortuna nie jest prosty, ale tak jak pisaliśmy jest to spowodowany prawnymi wytycznymi. Bardzo ważne jest aby wypełniając go podawać prawdziwe dane. Fortuna jest legalnym polskim bukmacherem, a więc Wasze dane są w pełni bezpieczne. Szczególnie zwróć uwagę aby podać poprawny numer konta bankowego, bo wypłata na konto bankowe to jedyna legalna forma wypłaty w Polsce. Tak jak pisaliśmy, to niczym nie grozi, podatek i tak macie już zapłacony, a dzięki temu nie musicie się martwić, że Was bukmacher oszuka.

Jak otworzyć konto w Fortuna?


Otwarcie konta u bukmachera Fortuna jest bardzo proste. Pierwszym krokiem, który trzeba wykonać jest wejście na stronę Fortuna (a przykłady prezentujemy Wam w poprzednim punkcie).

Teraz nie pozostaje Wam nic innego niż kliknąć przycisk "rejestracja", a następnie wypełnić formularz rejestracyjny Fortuna. Jeszcze raz przypominamy aby w tym formularzu podać prawdziwe dane.

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to można je otworzyć tutaj.(Fortuna zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)