Recenzja bukmachera Fortuna

Jeżeli zdecydowaliście się grać w Internecie u bukmachera Fortuna, to pewnie się teraz zastanawiacie jak otworzyć konto w Fortuna. To bardzo ważny krok, bo przy rejestracji u bukmacherów można popełnić wiele błędów, które będą skutkować problemami lub stratą części zysku. Aby uchronić Was przed ewentualnymi błędami przygotowaliśmy ten krótki tekst. Dowiecie się z niego jak się zarejestrować w Fortuna, jak wypełnić formularz rejestracyjny Fortuna oraz jakich błędów unikać rejestrując się w Fortuna. Zapraszamy do lektury.

Jakich błędów unikać podczas rejestracji w Fortuna?

Ustawa hazardowa wprowadziła pewne ograniczenia prawne. Ich rezultatem są dłuższe i trudniejsze formularze rejestracyjne u bukmacherów internetowych. Jednak nie krytykujcie od razu ustawy hazardowej, bo dzięki niej mamy wiele wiele legalnych bukmacherów działających w Polsce. Wcześniej nie można było na przykład grać w Fortuna (przez Internet, bo do lokalu zawsze można było się udać).

Zakładając nowe konto u bukmachera Fortuna należy uważać na trzy rzeczy:

Pierwsze dwa błędy można w zasadzie sprowadzić do jednego problemu. Otwierając konto u bukmachera Fortuna należy pamiętać, że oferują oni różne bonusy powitalne, a więc klikając w inny link rejestracyjny będzie nam przysługiwał inny bonus (lub brak bonusu w ogóle). Taki błąd bardzo łatwo popełnić - dlatego przygotowaliśmy dla Was szybką ściągawkę. W Fortuna możecie otrzymać dwa (najwyższe możliwe bonusy). Są to: darmowe 20 PLN + 100% do kwoty 400 PLN lub zakład bez ryzyka 110 PLN + 100% do kwoty 400 PLN. Decyzja o tym, który z tych dwóch bonusów wybrać należy do Was. My tylko ułatwiamy Wam znalezienie odpowiedniego linku rejestracyjnego. Oto co należy zrobić aby otrzymać odpowiedni bonus: Drugą częścią tego błędu jest niepodanie odpowiedniego kodu bonusowego Fortuna. Jeżeli wybraliście zakład bez ryzyka 110 PLN, to wpiszcie kod bonus110, a jeżeli darmowe 20 zł, to kod 20zadarmo.

Kolejnym często popełnianym błędem podczas rejestracji w Fortuna jest podanie błędnych danych. Formularz rejestracyjny w Fortuna nie jest prosty, ale tak jak pisaliśmy jest to spowodowany prawnymi wytycznymi. Bardzo ważne jest aby wypełniając go podawać prawdziwe dane. Fortuna jest legalnym polskim bukmacherem, a więc Wasze dane są w pełni bezpieczne. Szczególnie zwróć uwagę aby podać poprawny numer konta bankowego, bo wypłata na konto bankowe to jedyna legalna forma wypłaty w Polsce. Tak jak pisaliśmy, to niczym nie grozi,, podatek i tak macie już zapłacony, a dzięki temu nie musicie się martwić, że Was bukmacher oszuka.

Jak otworzyć konto w Fortuna?


Otwarcie konta u bukmachera Fortuna jest bardzo proste. Pierwszym krokiem, który trzeba wykonać jest kliknięcie w odpowiedni link rejestracyjny lub baner (a te prezentujemy Wam w poprzednim punkcie). Po kliknięciu w odpowiedni link przeniesiecie się na stronę Fortuna. Co ważne będziecie widzieć wybrany przez Was bonus! Dzięki temu na pewno się nie pomylicie.

Teraz nie pozostaje Wam nic innego niż kliknąć przycisk "rejestracja", a następnie wypełnić formularz rejestracyjny Fortuna. Jeszcze raz przypominamy aby Pw tym formularzu podać odpowiedni kod bonusowy Fortuna. Jeżeli chcecie otrzymać zakład bez ryzyka 110 PLN, to kod brzmi bonus110, a jeżeli wybraliście darmowe 20 zł, to kod brzmi 20zadarmo.

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów powitalnych bukmachera Fortuna!