Recenzja bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek to jeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce. Swoją działalność rozpoczęli już w 1992 roku, a więc doświadczeniem przewyższają prawie każdego bukmachera (czy to zagranicznego, czy to polskiego). Totolotek posiada polską licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich. Jest więc w pełni legalnym, polskim bukmacherem. Numer licencji: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Takie zezwolenie gwarantuje Wam bezpieczeństwo gry (dzięki licencji Wasze dane są bezpieczne, wypłaty zagwarantowane, a podatki uregulowane). Naprawdę warto grać u bukmacherów z licencją.

Podatek w Totolotek

Totolotek, jako legalny bukmacher, odprowadza podatki od Waszych zakładów. Obecnie w Polsce podatek od zakładów bukmacherskich wynosi 12%. Jest to podatek od stawki, a nie od wygranej (na szczęście). Co to oznacza? Podatek od stawki oznacza, że nasza stawka automatycznie jest zmniejszana o 12% a reszta przeznaczana jest na podatek dla skarbu państwa. W innym ujęciu wszystkie kursy Totolotek są automatycznie niższe o 12%, a te 12% to właśnie podatek. Czyli jeżeli postawiliście zakład o kursie 2,00 za 100 zł, to do wygrania macie 176 zł, a podatku zapłaciliście 12 zł.

Oczywiście wiemy, że podatek w Totolotek Was nie cieszy, ale pamiętajcie, że grając z podatkiem gracie legalnie i otrzymujecie wszystkie zalety grania z podatkiem. Zaliczyć do nich można:

No i oczywiście Totolotek oferuje jeszcze jedną zaletę gry z podatkiem, a mianowicie grę... bez podatku! O co chodzi? Czytajcie dalej!

Jak grać bez podatku w Totolotek?


O co chodzi? Przed chwilą polecaliśmy grę z podatkiem, a teraz proponujemy grać bez podatku? Czy jest to w ogóle możliwe? U bukmachera Totolotek jest, bo można u nich grać bez podatku.

Na czym polega gra bez podatku w Totolotek? Oczywiście nie na tym, że łamiecie prawo! Grając bez podatku w Totolotek po prostu bierzecie udział w specjalnej ofercie, która polega na tym, że bukmacher Totolotek pokrywa za Was podatek. Czyli nawiązując do poprzedniego przykładu: gracie za 100 zł zdarzenie po kursie 2,00 i wygrywacie 200 zł (a podatek w kwocie 12 zł odprowadza do skarbu państwa Totolotek). W takiej sytuacji wszyscy są zadowoleni!

Jak grać w Totolotek bez podatku? Po pierwsze trzeba posiadać konto. Konto w Totolotek można otworzyć z tego linku tekstowego. (Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.) Podczas rejestracji można podać kod bonusowy TOPBONUS!

Następnie wystarczy czekać na informację od Totolotek, że w dany dzień można grać w Totolotek bez podatku. Zdarza się to najczęściej w każdy piątek, ale i w wiele innych dni, dlatego stronę Totolotek najlepiej odwiedzać codziennie! Najczęściej ma to miejsce przy okazji jakiś wydarzeń sportowych - na przykład europejskich pucharów.

Rejestracja na www.totolotek.pl


Jeżeli nie masz jeszcze otwartego konta u legalnego, polskiego bukmachera Totolotek, to możesz się zarejestrować z tego linku tekstowego. (Totolotek zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.)