Recenzja bukmachera LVbet

LVbet to jeden z niewielu bukmacherów, którzy posiadają polską licencję. Co to oznacza? Dzięki zezwoleniu Ministerstwa Finansów, LVbet może legalnie oferować zakłady bukmacherskie w Polsce. Zarówno w Internecie, jak i w lokalach naziemnych. Zezwolenie takie pozwala nam też obiektywnie zrecenzować ich ofertę, co też czynimy w tym krótkim artykule. Zapraszamy do lektury.

LVbet - oferta

LVbet to stosunkowo nowa firma bukmacherska. Polską licencję na oferowanie zakładów sportowych otrzymał dopiero dnia 13 maja 2016 roku. Numer licencji to: PS4.6831.9.2016.EQK. Mimo krótkiej działalności na rynku, firma LVbet rozwija się bardzo szybko i intensywnie.

Oferta firmy bukmacherskiej LVbet jest bardzo dobra. Polacy tutaj w niczym nie ustępują znanym na całym świecie bukmacherom zagranicznym. W LVbet możemy zagrać wszystkie znane i popularne sporty, a stwierdzenie "możemy zagrać" obejmuje w tym wypadku bardzo dużą liczbę niższych lig oraz zakładów pobocznych. Na przykład w LVbet możemy obstawiać aż 80 różnych zakładów na jeden mecz 4 ligi angielskiej. To naprawdę dużo!

LVbet ma w ofercie również inne sporty. Zarówno te bardziej znane, jak hokej, tenis, piłka ręczna, czy skoki narciarskie, jak i te mniej znane (można by rzec niszowe). Do mniej znanych na pewno trzeba zaliczyć Oskary, MMA, czy wydarzenia w serialach telewizyjnych.

Jak duże są kursy w LVbet? LVbet nie odstaje kursami w żaden sposób. Mają oni bardzo niską marżę i grając tam nie będziemy stratni. Nasi eksperci przeprowadzili eksperyment i po 100 identycznych typach w LVbet i u znanego zagranicznego bukmachera rezultat był porównywalny! A pamiętajcie, że w LVbet gracie legalnie i podprowadzacie podatek automatycznie!

LVbet to także jedne z najszybszych wypłat na świecie! Naprawdę! LVbet to jedyny bukmacher na świecie (nie tylko spośród legalnych, ale w ogóle!), który do wypłat używa... szybkich przelewów bankowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymacie pieniądze na Wasze konto bankowe w kilka minut - niezależnie czy jest niedziela, święto, środek nocy, czy dzień. Prawda, że pięknie? Takie rzeczy naprawdę tylko w LVbet!

LVbet - rejestracja


Jak przystało na internetowego bukmachera, LVbet oferuje rejestrację internetową.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta u legalnego, polskiego bukmachera LVbet, to rejestracji można dokonać z tego linku tekstowego. (LVbet zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.) Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać z oferty LVbet.