Legalni bukmacherzy


Witaj w serwisie Legalnybuk.pl, na którym znajdziesz profesjonalne i obiektywne recenzję legalnych bukmacherów działających w Polsce. Znajdziesz u nas opinie o Totolotek, LV bet, forBET. Na stronie jasno pokazane są też wady STS, Milenium oraz zalety bukmachera Fortuna i eToto. Sprawdzamy też bonusy polskich bukmacherów. Dodatkowo codziennie wizyty na naszym portalu umożliwią Ci korzystanie z naszych darmowych typów bukmacherskich!

1 lipca 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa. W jej wyniku popularni zagraniczni bukmacherzy (tacy jak bet365, Unibet, Sportingbet, czy Expekt) są teraz blokowani w Polsce, a gra u nich jest nielegalna. Nasz serwis prezentuje ofertę bukmacherów, którzy posiadają licencję, a więc zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. U nas poznasz bardzo dokładnie nieblokowanych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!

Pewne typy z analizą na baraże Mistrzostw Świata w Rosji 2018!

9-14 listopada 2017

Spotkania: 

Szwecja - Włochy

Dania - Irlandia

Chorwacja - Grecja

Irlandia Północna - Szwajcaria

Bukmacher: Kursy w analizie pochodzą od bukmachera Fortuna! (Zarejestruj się w Fortuna klikając tutaj i zagraj te typy za darmowe 20 PLN!)

Analiza, typy i zapowiedź baraży Mistrzostw Świata w Rosji: 

Jeszcze nie wszystkie miejsca na Mundial w Rosji w 2018 roku są obsadzone! W listopadzie odbędą się baraże do Mistrzostw Świata, które wyłonią ostatnie szczęśliwe zespoły. Szczególnie ciekawie zapowiadają się baraże w Europie, w których wszystko się może zdarzyć. W końcu od dawna wiadomo, że w barażach zagrają Hiszpanie lub Włosi!

Eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji były bardzo zacięte. Trudne zasady spowodowały, że do finałów awans zapewniali sobie tylko zwycięzcy grup eliminacyjnych. Zespoły z drugich miejsc (i to nie wszystkie) muszą rozegrać dwa dodatkowe spotkania aby wywalczyć awans. A przypomnijmy, że w jednej grupie grała na przykład Szwecja  Francja i Holandia. Ostatecznie do baraży awansowało osiem drużyn: Szwecja, Włochy, Dania, Irlandia, Chorwacja, Grecja, Irlandia Północna oraz Szwajcaria.

Jakie typy na baraże Mistrzostw Świata proponujemy? W losowaniu poznaliśmy następujące pary barażowe:

Szwecja - Włochy

Od początku było wiadomo, że Włosi są najtrudniejszym potencjalnym rywalem w barażach. Los chciał, że trafili na Szwedów, a więc  zgotują nam widowisko godne półfinału Mistrzostw Europy! Trudno przewidzieć kto wygra, ale faworytem na pewno będą Włosi.

Dania - Irlandia

Dania to nasz grupowy rywal, który był naprawdę o włos od wyrwania nam awansu z ręki. Pokonując nas wysoko pokazali co potrafią. Irlandia na pewno ma się czego bać i zdecydowanie nie będzie faworytem w tym dwumeczu.

Chorwacja - Grecja

Chorwacja zepsuła sobie końcówkę eliminacji i w zasadzie oddała awans malutkiej Islandii. Czy i Grecja może liczyć na szczodrość? Raczej nie, Chorwaci w finałach zawodzą, ale baraże powinni przejść spokojnie.

Irlandia Północna - Szwajcaria

W ostatnim pojedynku zagrają najwięksi przegrani eliminacji - Szwajcarzy. Nie tylko stracili awans w ostatnim spotkaniu (po dziewięciu wygranych z rzędu), ale też wypadli z pierwszego koszyka w ewentualnym losowaniu. Szczęściem w nieszczęściu trafili chyba na najłatwiejszego rywala w barażach.

Mecze i rewanże odbędą się już w listopadzie!

 

Autor: Ekspert Wahi

Źródło:  typybukmacherskie.org

Pamiętaj: W Fortuna otrzymasz bonus 20 PLN do postawienia na ten mecz za samą rejestrację!

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to zapraszamy do rejestracji z tego linku tekstowego. Rejestracja ta pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!  

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.